WEB TASARIM

07 WEB TASARIM

2019 yılının başında kurmuş olduğumuz kardeş firma niteliğinde oluşmuş bir WEB TASARIM Markasıdır.

Pi Kare Teknoloji Altında kurulan 07 WEB TASARIM “07.WEB.TR” domaini ile dikkatleri üzerine çektiği gibi sitekurdu.net’in blog sitesi olarak kullanmanın mantıklı olacağını düşünüyoruz.

Düzenli olarak web tasarım ve site tasarım ile ilgili müşterilerimizin,çalışanlarımızın ve bizlerin ilgili bilgilere ulaşacağı güzel yazılar barındıran bir site olarak tarihe geçiyor.

07 web Tasarım Antalya’da kurulmuş Pi Kare Teknoloji alt yapısında gelişen web tasarım firmasıdır.

Bu Sitede web tasarım nedir ?

“web.tr”domaini değerleniyor mu ?

gibi soruların cevabını bulabileceğimizi düşünüyorum.

Günümüzde .com .net .org gibi denilenlerden başka domainlerin değerlenilmeyeceğini düşüyor seo uzmanları.

Fakat hali hazırda kullanılan “.com.tr ,web.tr ,name.tr …” gibi alan adları zaten “.tr” uzantısının alt domaini olarak geçiyor.

Bu yüzden Hostinger.web.tr gibi büyük sitelerin de web.tr adresini kullandığını gördüğümüzden dolayı “web.tr” uzantısına bir şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

07.web.tr’nin Sitekurdu.net’den farkı ne olacak ?

07.WEB.TR sitekurdu.net’den farklı olarak ilgili editörlerimiz site bloguna düzenli olarak “web tasarım,web tasarım fiyatları,web tasarım nasıl olmalı ? Responsive web tasarım nedir ? seo nedir ? tarzında makale ve içerikler atarak buraya gelen kullanıcıların düzenli olarak inceleyebilecekleri alt sistem bir blogumuz olmuş olacak.

Web tasarım anlamında Türkiye’nin 81 ilinde çalışmaktayız. Örnek web sitesi referanslarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum Sizinle nereden iletişim kurabilirim ?

Sitekurdu.net ve ya 07.web.tr adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Seo uyumlu ve responsive Site Fiyatı Nedir ?

Web sitesi fiyatları ihtiyaca ve kişiden kişiye değişen bir değerdir.

SABİT FİYAT VEREN SİTELER EMİN OLUN Kİ HAZIR TEMPLATE KULLANIYORLARDIR!

50 , 100 lira ucuza bir site yaptırırsınız fakat kod bilgisi ve ilgili seo bilgisi olmayan birinin yaptığı site ile ilgili düzeltme ve onarım seçeneklerine 50,100 liradan fazla para ödemek zorunda kalırsınız. Ondan dolayı tavsiye vermek gerekirse web sitesi yaptırırken profesyonel ve bu işten anlayan insanlar ile çalışmak her zaman için en doğrusu olacaktır.

Bizler işimizi Faturalı , sözleşmeli , referanslı , güvenceli ve bir sene teknik destek garantili sunmaktayız. Bizim ile çalışmak zorunda değilsiniz fakat sizi hataya düşürmeleri demek tüm yazılımcıları hataya düşürmeleri demektir.

Seo Kriterlerine Uygun WEB Tasarım
Seo Kriterlerine uygun web tasarım hizmeti