Web Site Tasarım

BARINDIRMA

Ücretsiz, Sınırsız Hosting

Sitenizin depolama ve bant genişliğine sınır koymuyoruz. Küresel barındırma ağımız, müşterilerimiz adına her ay milyarlarca isabet gerçekleştirmekte ve trafiğiniz büyüdükçe sorunsuzca ölçeklenmektedir.

CDN

Hızlı İçerik Teslimatı

Squarespace, içeriğinizin dünyanın neresinde olursa olsun, ziyaretçilerinizin hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlayan global bir CDN kullanarak dağıtımınızı optimize eder.

DNS

Üstün Güvenilirlik ve Çalışma Süresi

Squarespace, size kurumsal düzeyde trafik yönlendirmesi ve çalışma süresi sağlamak için dünyanın en gelişmiş DNS tedarikçileriyle ortaklık yapıyor. Web sitenizin, İnternet’in en iyi web sitelerinin bazılarına güç sağlayan teknolojiyi kullandığından emin olabilirsiniz.

SSL

SSL Sertifikası Dahil

Tüm Squarespace web siteleri, sizin için otomatik olarak oluşturup yenilediğimiz 2048 bitlik ücretsiz SSL sertifikalarıyla gelir. SSL, ziyaretçilerin sitenize bağlantılarını güvence altına alır ve Google arama sonuçlarındaki sıralamanızı geliştirir.

DAHİLİ GÜVENLİK

Baştan Sona Güvenli

Squarespace ile, yüklenecek bir güvenlik yaması veya güncellenecek bir yazılım yoktur. Siteniz her zaman kötü amaçlı yazılımlardan veya buggy eklentilerinden korunur.

DDOS KORUMASI

Gelişmiş Güvenlik

Kareler, sitenizi kötü amaçlı trafiğe karşı korumak için gelişmiş DDoS azaltma teknikleri kullanır. İster geleneksel volümetrik saldırılar isterse de daha karmaşık Layer 7 tehditleri karşılıyoruz.

TEKNİK İŞLEMLER

Profesyonelce Yönetilen

Squarespace web sitelerini dünyanın her yerindeki 20’den fazla yerden her dakika izliyoruz. 24/7 operasyon ekibimiz beklenmedik bir olayı tespit ettikten birkaç dakika sonra yanıt vermeye hazır.

FİYATLANDIRMA

Basit, Uygun Fiyatlı

Hepsi bir arada platformumuz, tasarımcı şablonlarımız ve ödüllü müşteri hizmetimiz, yalnızca küçük, tahmin edilebilir bir aylık ücret karşılığında binlerce değer sunar.

24/7 DESTEK

Ödüllü, Uzman Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Ekibimizden e-posta veya canlı sohbet yoluyla kişiselleştirilmiş destek alın. Müşteri Hizmetleri Danışmanları, çok eğitimli ve New York, Dublin ve Portland ofislerimizdeki Tasarımcılar ve Mühendisler ile birlikte çalışıyor. Onlar derin Squarespace bilgisine sahip ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım etmeye hazırlar. İstediğin zaman uzan – 24/7 buradayız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir